Вести и обавештења

Прелиминарна ранг-листа кандидата (јунски уписни рок)

ПРЕЛИМИНАРНА РАНГ-ЛИСТА КАНДИДТАТА КОЈИ СУ КОНКУРИСАЛИ У ПРВОМ (ЈУНСКОМ) УПИСНОМ РОКУ

ПРЕУЗМИ РАНГ-ЛИСТУ

Ранг-листу можете погледати и преко линка:

ЕВЕНТУАЛНЕ ПРИГОВОРЕ НА РАНГ-ЛИСТУ КАНДИДАТИ МОГУ ПОСЛАТИ НА Е-МАИЛ АДРЕСУ ШКОЛЕ

vtssa@ptt.rs

Економија – Обавештење за студенте !!!

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА СТУДЕНТЕ КОЈИ СУ ПРИЈАВИЛИ ИСПИТ ИЗ ЕКОНОМИЈЕ У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

Сви студенти који нису задовољни оценом коју су остварили преко писменог испита из Економије могу у петак 03.07. (у термину који је истакнут на сајту као термин усменог испита) усмено одговарати.

Иста могућност важи и за студенте који нису положили Економију преко писменог испита.

Пословне финансије/Основи рачуноводства/Пословна етика и комуникација – Табеле успеха

Резултати писменог испита и табеле успеха из предмета Пословне финансије, Основи рачуноводства и Пословна етика и комуникација:

Табела успеха из предмета Пословне финансије   ПРЕУЗМИ

Табела успеха из предмета Основи рачуноводства    ПРЕУЗМИ