Вести и обавештења

ОБАВЕШТЕЊЕ

Обавештавају се студенти и запослени Високе медицинске и пословно-технолошке школе струковних студија, да Школа неће радити поводом ускршњих и првомајских празника у периоду од  26.04-03.05.2019. године.

Први радни дан је 06.05.2019.год.

Секретаријат Школе

Стратегијски менаџмент – обавештење

Обавештавају се студенти да ће се први колоквијум из предмета Стратегијски менаџмент реализовати 08.05. у 14 часова.

Други колоквијум из истог предмета биће одржан 05.06. у 14 часова. Питања за први и други колоквијум се налазе у прилогу.

Испитна питања

Термини колоквијума за студенте у радном односу из предмета Јавне финансије, Пословне финансије, Пословно окружење и Основи рачуноводства налазе се у фајлу у прилогу овог обавештења.

Термини колоквијума

Економија, Јавние финансије, Пословна етика и комуникације и Пословне Финансије – обавештење

Резултати испита и термин уписа оцена из Економије, Јавних финансија и Пословне етике и комуникације као и резултати колоквијума из Пословних финансија налазе се у фајловима у прилогу овог обавештења.

Резултати колоквијума

Резултати испита