ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА СТУДЕНТЕ И ЗАПОСЛЕНЕ

Поштоване колеге, драги студенти и запослени,

У складу са Одлуком владе Републике Србије о проглашењу ванредног стања која је ступила на снагу синоћ, Академија струковних студија Шабац неће радити од данас, 16. марта 2020. године.

У току данашњег дана предузимамо активности везане за организацију наставе на даљину, која би требало да почне чим се за то стекну услови. Није потребно да наставно особље долази у школу док не добију позив. Администрација сва три одсека је задужена за контакте са студентима и запосленима, као и за прослеђивање свих даљих инструкција.

Потребно је пратити обавештења и упутства са сајтова сва три одсека или сајта Академије. Сви који долазе у просторије Академије морају поштовати правила која су прописана условима епидемије.

Надамо се да ћемо се изборити са свим изазовима. Желим нам свима пуно снаге и одговорности да из ове кризе изађемо што пре. Будите одговорни према себи и другима и схватите озбиљност ситуације.
Маријана Исаковић,

вршилац дужности председника Академије струковних студија Шабац